(Türkçe) Viyana ve alış veriş…
alişveriş & gündüz turu & kültür/sanat & kültür/tarih & Macaristan dışında & tam gün & Viyana

(Türkçe) Viyana ve alış veriş...

Sorry, this entry is only available in Turkish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Viyana ve Parndorf Outlet


Tam gün/ Gündüz

Parndorf Outlet geleneksel Avusturya mimarisi ile esinlenmiştir. 160’tan fazla tasarım mağazasında her zaman % 30-70 indirimli alışverişin keyfini çıkarın! Avusturya’nin popüler outleti kafeler, restoranlar, çocuk parklar ve mağazalar ile Sizi bekliyor! Prada, Armani ve Gucci gibi simgesel modalardan, Nike ve Adidas gibi spor markalardan, Guess, Diesel ve Desigual gibi favorilere kadar, burada herkes kendine uygun bir şey bulabilir.

Torbalarımızı doldurduktan sonra biraz tarih, biraz sanat için Viyana’ya devam ediyoruz….

Bir zamanlar güçlü Habsburg İmparatorluğunun merkezi olan Viyana Avusturya’nın en etkileyici ve devasa yapıların, sarayların bulunduğu şehir. Sokakları, binaları tek-tek bakımlı, insanları şık ve zarif.  Viyana kültürü, sanatı ve üst kaliteli mekanları ile tamamen bir imparator şehri.

Gezimiz sırasında görülecek yerler: Hundertwasserhaus, Ring Caddesi, Opera binasi, Hofburg Sarayi, Parlamento, Belediye binasi, Kärntnerstrasse, Stephansplatz.


Programa dahil
  • Rehberlik hizmeti
  • Parndorf Outlet, Viyana şehir turu
  • Ulaşım/ özel araç

 

1
veronikasamu

Follow veronikasamu on

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *